Vyjádření se k otázkám občanů k realizaci stavby

Proč „Kovárna“?
21. 10. 2010 | mb

Pro Multifunkční objekt „Kovárna“ našel jméno jeden ze zastupitelů na zasedání zastupitelstva města Mohelnice v červnu 2009, kdy svým nepozorným čtením předkládaných materiálů zaměnil písmeno ve slově „kavárna“. Rádi bychom mu chtěli tímto poděkovat za identifikaci objektu.
A jak to skutečně bylo? Více přiložený videosnímek …

Co Vám nabídne „Multifunkční objekt Kovárna“?
24. 09. 2010 | mb

Již na titulní straně jsme se zmínili, že jde o dům s prodejní plochou maloobchodu, který by měl doplnit, nebo zkvalitnit dostupnost chybějícího zboží a produktů v Mohelnici. Již dnes můžeme naznačit, že se zde objeví prodejna s výrobou voňavého čerstvého pečiva, cukrářských výrobků s možností posezení a nabídkou dobré kávy. Přestěhujeme zde prodejnu s přírodními produkty, čaji, bylinkami z Olomoucké ulice, nabídneme Vám prodejnu uměleckých potřeb s galerií umělecké tvorby a snad i mnoho dalších zajímavých služeb či zboží, které Vás minimálně potěší.

Kdy bude Kovárna dokončena a otevřena?
24. 09. 2010 | mb

Plánovaný termín ukončení a předání stavby do nájemních vztahů je v dubnu až květnu příštího roku 2011. Stavby jsou však s ohledem na termíny velmi ošemetné a doufáme, že nám pomůže i příznivé počasí. O přesném termínu budete vyrozuměni včas na našich webových stránkách a informačních plakátech.

Proč se kácí vzrostlé stromy na pozemku stavby v plné vegetaci?
24. 09. 2010 | mb

Věřte, tato záležitost trhala srdce i nám. Vše zařídilo rozhodnutí Odboru životního prostředí Městského úřadu v Mohelnici. Bohužel úředníci mající možnosti ovlivnit skutečnost vyhnout se vegetačnímu období pro odstranění vzrostlých stromů bránících stavbě byly natolik neoblomní, že si své stanovisko vykácet v plném vegetačním období prosadili a ani přes osobní intervenci investora je neodvolali. Co na to říci …

ZEPTEJTE SE NÁS

jméno:
e-mail:
telefon:
váš dotaz:

NEBO VOLEJTE
+420 583 430 466